Daha az personel ile daha geniş alanlara nasıl hizmet edilir.

Otel ve restoranlardaki uzak bölgelerin, ana salon, bar veya mutfaktan uzak olmaları nedeniyle hizmet vermeleri zordur. Bahçeler, teraslar, VIP bölgeleri, sigara içilen alanlar ve plajlar, ana salondan daha fazla kalabalık yerlerdir. Bu alanlara hizmet vermek çeşitli nedenlerden dolayı biraz daha zordur ama tek neden bu değildir.

Bu tür bölgelere hizmet veren personel genellikle daha azdır ve aynı zamanda kilometrelerce emir alıp yerine getirir. Örneğin sahilde, yiyecek içecek taşıyan garsonlar günlerini sıcak kumda yürürken geçirirler, bu da son derece yorucudur. Aynı şekilde, garsonlar soğuk ve dumanlı sigara içme alanlarında çok uzun süre kalmazlar. Bu da, mutsuz müşteriler, çok çalışan personel ve memnun olmayan işletme sahibine yol açar.

Uzak bölgelerde hizmetlerin iyileştirilmesi için yapılması gerekenler nelerdir?

Ek personel almak her zaman istenen etkiyi yaratmaz ve bu ekonomikte değildir. Müşterilerinizin menüyü yalnızca ellerinde bulundurmasına, kendi başlarına bilinçli seçim yapmasına ve garsonun minimum müdahalesiyle sipariş vermesine izin verin.

Bu Mümkün mü? Hiçbir şey imkansız değildir!

Bir qr menü ve doğrudan sipariş verme yeteneğine sahip dijital menü uygulayarak müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hatta kendimiz için şaşırtıcı sonuçlar elde edeceğiz.

Dijital menü: Müşterilerinizin dijital menüyü kendi başlarına göz atmalarına izin verir. Servis süresini en aza indirir. Resimler, açıklamalar ve öneriler gibi kapsamlı bir menü hazırlayabilirsiniz. Bu, müşterilerin seçimlerini hızlı ve kolay yapmalarını sağlar.

Doğrudan sipariş sistemi. Bekleme süresini asgari düzeye indirmek istiyorsak ve yeterince yenilikçi ve ileriye dönüksek, müşterilerin doğrudan sipariş vermesini sağlayan bir sisteme cesaret edebilir ve uygulayabiliriz. Evet, bir bilim kurguya benzeyebilir, ancak dünyadaki çok sayıda restoran bu şekilde çalışır. Ve hepsi bunu A la kart hizmetinin geleceği olarak görüyor. Yeni nesil kuşak artık bu teknolojileri istiyor ve bunları sağlayabilecek restoranları tercih ediyor. Hepimiz bize özel ilgi gösteren restoranları tercih ediyor sağlığımıza ve zamanımıza değer veriyoruz.

Yapmamız gereken tek şey Menü Kare sistemine geçmek, QR kodlarını yazdırmak ve bunları masalara, odalara veya şezlonglara yerleştirmek ve gerisini müşterilerinize bırakmak.

Siz de böyle bir sisteme sahip olmak istiyorsanız 0262 255 52 12 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.